Kalender |
maart
vr |
29 |
| Zilveren Toren Ronde 9 |
za |
30 |
| Jeugdcriterium Limburg |
zo |
31 |
| Marcel Schroer verjaart |
april
di |
2 |
| Sophie Geysenbergh verjaart |
wo |
3 |
| Josse Delen Sluyts verjaart |
vr |
5 |
| clubkampioenschap ronde 14 |
vr |
12 |
| clubkampioenschap ronde 15 |
Recente Reacties |
Onze dank gaat naar de vele leveranciers van informatie en van software componenten (o.a. ChessTempo).
Voor ontmoetingen op verplaatsing vindt u de club adressen op basis van het club nummer.
De partijen uit de eerste afdeling zijn beschikbaar op de lichess blog van Schaak Initiatief Vlaanderen.
Brasschaat 1 | Brasschaat 2 | Brasschaat 3 | Brasschaat 4 | Brasschaat 5 | Brasschaat 6 | Brasschaat 7 | Brasschaat 8 | Brasschaat 9 | Brasschaat 10 | |
1 | Eynatten 1 | Landegem 1 | Mechelen 1 | Mechelen 2 | Mechelen 3 | Landegem 2 | KGSRL 15 | Mechelen 5 | Mechelen 7 | Mechelen 8 |
2 | > Fontaine 1 | > Roeselare 1 | > Temse 2 | > Fontaine 3 | > Geel 2 | > Temse 3 | > Meetjesland 5 | > Temse 4 | > Geel 3 | > Geel 4 |
3 | > Rochade 1 | > Wetterse 1 | > Wetterse 2 | > Caissa Europe 1 | > Chesslooks 1 | > Wetterse 3 | > Wetterse 6 | > Burcht 1 | > Chesslooks 2 | > Chesslooks 3 |
4 | KGSRL 1 | Izegem 1 | KGSRL 4 | Dworp 1 | Philidor 3 | KGSRL 5 | KGSRL 14 | KGSRL 16 | Zimmertoren 2 | Philidor 4 |
5 | > Bosvoorde 1 | > Lokeren 1 | > Deurne 2 | > Doornik 1 | > Noorderwijk 1 | > Lokeren 2 | > Lokeren 8 | > Deurne 3 | > Deurne 4 | > Deurne 5 |
6 | Amay 1 | KOSK 2 | KASK 1 | Woluwe 1 | Leuven Centraal 2 | Dendermonde 1 | Dendermonde 2 | Leuven Centraal 4 | bye | Pelter 2 |
7 | > KBSK 1 | > Aalter 1 | > Borgerhout 2 | > Pantin 1 | > Turnhout 1 | > Borgerhout 3 | > Oudenaarde 2 | > Pantin 4 | > Turnhout 2 | > Turnhout 3 |
8 | Wirtzfeld 1 | Caballos 2 | Mercatel 1 | Caballos 3 | Paul Van Herck 1 | Beveren 1 | Caballos 6 | Beveren 2 | Westerlo 2 | Westerlo 3 |
9 | > Jean Jaurés 1 | > KGSRL 3 | > Jean Jaurès 2 | > Aalst 1 | > Tessenderlo 1 | > Hoboken 2 | > Jean Jaurès 3 | > KGSRL 17 | > Dolle Toren 2 | > Mol 1 |
10 | CRELEL 1 | KISK 1 | Oude God 1 | Europchess 2 | TSM 3 | Oude God 2 | Lokeren 9 | Oude God 3 | Oude God 4 | Oude God 5 |
11 | > Wachtebeke 1 | > Wachtebeke 3 | > TSM 2 | > Brussels 1 | > Leopoldsburg 1 | > Sint Niklaas 1 | > Sint Niklaas 2 | > Sint Niklaas 3 | > Hoboken 3 | > Brussels 5 |
12 | > | > | > | > | > | > | > | > | > | > |
Ronde |
Datum |
Resultaten |
ronde 1 |
zo 30-sep-2018 |
|
ronde 2 |
zo 07-okt-2018 |
|
ronde 3 |
zo 28-okt-2018 |
|
ronde 4 |
zo 18-nov-2018 |
|
ronde 5 |
zo 02-dec-2018 |
|
ronde 6 |
zo 03-feb-2019 |
|
ronde 7 |
zo 10-feb-2019 |
|
ronde 8 |
zo 24-feb-2019 |
|
ronde 9 |
zo 17-mrt-2019 |
|
ronde 10 |
zo 31-mrt-2019 |
|
ronde 11 (BRA 2-10) |
zo 28-apr-2019 |