Dit is de voorlopige lijst van deelnemers tot nu toe; de finale lijst (met up-to-date ELO ratings) zal pas beschikbaar zijn in augustus.
Er zijn momenteel 65 deelnemers geregistreerd; u kan op eender welke kolom sorteren door de kolomtitel aan te klikken. De eerste kolom biedt de gecombineerde FIDE/nationale ELO volgorde.
# |
|||||||||
1 |
Tim Grutter (FM) |
NED |
08-dec-2003 |
M |
S.G Amersfoort |
2323 |
2326 | ||
2 |
Georgi Tomov (FM) |
BUL |
13-okt-1979 |
M |
Europchess |
2287 |
2287 | ||
3 |
Joey Grochal (FM) |
NED |
10-okt-1986 |
M |
Wachtebeke |
2251 |
2251 | ||
4 |
Daniël Sadkowski (FM) |
BEL |
07-sep-1961 |
M |
SK Oude God |
2209 |
2231 | ||
5 |
Joppe Raats |
BEL |
11-mei-2005 |
M |
KMSK Mechelen |
2204 |
2152 | ||
6 |
Emmanuelle Hng (WFM) |
SIN |
01-apr-2001 |
V |
King's College London |
2144 |
| ||
7 |
Matthias Goddé |
BEL |
11-mei-2002 |
M |
KMSK Mechelen |
2110 |
| ||
8 |
Philip Vanparys |
BEL |
13-jan-1981 |
M |
Brasschaat |
2100 |
2115 | ||
9 |
Harshal Patil |
IND |
06-nov-2001 |
M |
Upskillchess |
2083 |
| ||
10 |
Robert Schuermans (NM) |
BEL |
01-sep-1950 |
M |
Koninklijke Schaakkring Deurne |
2081 |
2088 | ||
11 |
Eunice Hng (WFM) |
SIN |
19-jan-2003 |
V |
King's College London |
2036 |
| ||
12 |
Max Wahlund (CM) |
SWE |
10-jul-1972 |
M |
Europchess |
2030 |
| ||
13 |
Robin Butzen |
BEL |
13-feb-2001 |
M |
Moretus Hoboken |
2025 |
2053 | ||
14 |
Pieter Steen |
BEL |
16-mrt-1980 |
M |
Brasschaat |
2023 |
2086 | ||
15 |
Jan De Weerd |
BEL |
12-okt-1958 |
M |
Brasschaat |
1990 |
2004 | ||
16 |
Maurice Engelaer |
BEL |
27-jan-1953 |
M |
Koninklijke Schaakkring Deurne |
1940 |
1951 | ||
17 |
Johannes Bertram |
GER |
27-mei-1978 |
M |
Europchess |
1933 |
1963 | ||
18 |
Jens Cuyvers, |
BEL |
31-dec-2011 |
M |
KMSK Mechelen |
1932 |
1843 | ||
19 |
Guy Baete |
BEL |
16-dec-1961 |
M |
Brasschaat |
1886 |
1908 | ||
20 |
Bas Leyssens |
BEL |
07-apr-2000 |
M |
Brasschaat |
1886 |
1910 | ||
21 |
Yves Surmont |
BEL |
27-sep-1968 |
M |
Brasschaat |
1884 |
1942 | ||
22 |
Boudewijn Van Schalkwijk |
NED |
21-feb-1964 |
M |
Moretus Hoboken |
|
1880 | ||
23 |
Jasper Van Elsacker |
BEL |
03-aug-2005 |
M |
Leuven Centraal |
1874 |
1899 | ||
24 |
Gaston Boutchon |
BEL |
07-aug-1968 |
M |
KASK |
1868 |
1843 | ||
25 |
Tijn Gommers, |
BEL |
16-jul-2005 |
M |
Dolle Toren Leuven |
1868 |
1849 | ||
26 |
Wiebe de Witte |
NED |
18-mrt-1971 |
M |
SGA Amersfoort |
1839 |
| ||
27 |
Marc Moors |
BEL |
06-apr-1956 |
M |
Koninklijke Schaakkring Deurne |
1838 |
1827 | ||
28 |
Patrick Bosschaerts |
BEL |
06-jan-1966 |
M |
Boris Spassky Schilde |
1834 |
1844 | ||
29 |
Gerrit Verlinden |
BEL |
10-apr-1959 |
M |
Reti Machelen |
1834 |
1804 | ||
30 |
Ruud Goverde |
NED |
18-okt-1954 |
M |
D4 |
1817 |
1798 | ||
31 |
Jacques Smits |
NED |
17-sep-1947 |
M |
RSG |
1795 |
1763 | ||
32 |
Henk Alberts |
NED |
10-jul-1953 |
M |
De Pion Roosendaal |
1789 |
1733 | ||
33 |
nico kloosterboer |
NED |
29-jun-1943 |
M |
RSG |
1788 |
1744 | ||
34 |
Mohamed Mechkor, |
MAR |
01-jan-1970 |
M |
Les Deux Fous du Diogène |
1788 |
1810 | ||
35 |
Georges Timmermans |
BEL |
15-feb-1948 |
M |
brasschaat |
1775 |
| ||
36 |
Guy Ponnet |
BEL |
20-mrt-1959 |
M |
Pion Aalst |
1763 |
1794 | ||
37 |
Paul Jacobs |
BEL |
13-okt-1946 |
M |
Boris Spassky Schilde |
1757 |
1840 | ||
38 |
Gustav ten Kate |
NED |
16-jun-2009 |
M |
Larense schaakclub, Hsg |
1749 |
1890 | ||
39 |
Alexander Verlinden |
BEL |
16-dec-2008 |
M |
sk Oude God |
|
1747 | ||
40 |
Yoel Laeremans |
BEL |
04-sep-2007 |
M |
Brasschaat |
1737 |
1797 | ||
41 |
André Van de Laar |
NED |
22-mei-1948 |
M |
RSG |
1732 |
1743 | ||
42 |
Gijs Verbist |
BEL |
15-feb-2001 |
M |
Brasschaat |
|
1720 | ||
43 |
Leo Geylen |
BEL |
24-apr-1949 |
M |
Brasschaat |
1707 |
1755 | ||
44 |
Bart Van Eetvelde |
BEL |
09-mrt-1966 |
M |
Koninklijke Schaakkring Deurne |
1706 |
1712 | ||
45 |
Maximilian Zjuravlyov |
BEL |
06-jun-2013 |
M |
Brasschaat |
1704 |
1695 | ||
46 |
Arno Van Roy |
BEL |
09-okt-1998 |
M |
Kapelle-op-den Bos |
1698 |
1717 | ||
47 |
Jan De Cap |
BEL |
07-nov-1957 |
M |
Brasschaat |
1686 |
1676 | ||
48 |
Radu-Catalin Nica |
BEL |
17-sep-1964 |
M |
Excelsior Ganshoren |
1668 |
1709 | ||
49 |
Cees Boersma |
NED |
24-mei-1941 |
M |
Brasschaat |
1656 |
1656 | ||
50 |
Bart Van Der Avort, |
BEL |
26-jan-1973 |
M |
Turnhout |
1655 |
1651 | ||
51 |
Lander Maes, |
BEL |
09-mei-2011 |
M |
Turnhout |
1645 |
1444 | ||
52 |
Yesenia Lukin, |
NED |
02-okt-2012 |
V |
Turnhout |
1640 |
1690 | ||
53 |
Alexandre Vanderlocht |
BEL |
02-nov-2009 |
M |
Brasschaat |
1629 |
1626 | ||
54 |
Victor Thiry |
BEL |
09-mrt-2010 |
M |
SKilled Chezzmates |
1616 |
1604 | ||
55 |
Odilon Seyns, |
BEL |
18-mrt-2013 |
M |
Turnhout |
1615 |
1631 | ||
56 |
Gabriel Ahmet, |
BEL |
06-mei-1980 |
M |
Excelsior Ganshoren |
1577 |
1535 | ||
57 |
Antoon Vanderveken, |
BEL |
01-jun-2009 |
M |
Kapellen |
1571 |
1625 | ||
58 |
Aylin Ahmet, |
BEL |
01-jan-1970 |
V |
Excelsior Ganshoren |
1525 |
1483 | ||
59 |
Rudelle Dhawan |
SIN |
01-okt-2008 |
V |
Singapore |
1525 |
| ||
60 |
Nathan Seresia |
BEL |
08-okt-2009 |
M |
Brasschaat |
1490 |
1501 | ||
61 |
Levyn Brouwer, |
BEL |
02-mrt-2008 |
M |
Kapellen |
|
1400 | ||
62 |
Yuanzi Li |
BEL |
01-aug-2015 |
M |
Brasschaat |
|
| ||
63 |
Nolan Suply (Begin) |
BEL |
18-dec-2009 |
M |
Schilde |
|
| ||
64 |
Jakob Van Droogenbroeck, |
BEL |
28-aug-2011 |
M |
Schaakclub Panorama |
|
| ||
65 |
Jordy Van Kerchove, |
BEL |
12-jan-1993 |
M |
Moretus Hoboken |
|
|